6.5
امتیاز

نکات مثبت

  • رنگ
  • قیمت
  • قابلیت اطمینان
  • راحتی

نکات منفی

  • راحتی
  • فقط چپ دست
  • پشتیبان فقط از اپل
  • حافظه کم
حافظه کم
8
فضای اندک
6
قیمت
4
طراحی
9
اطمینان
8

نتیجه نهایی

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

چگونه قبل از ازدواج همسر خود را بشناسیم:

شناخت در ازدواج امری است که باعث پایداری و ثبات ازدواج خواهد شد، این امر باعث می شود شما به نکته هایی پی ببرید که شاید هیچوقت در زندگی معمول خود به آنها توجه خاصی نکرده اید.ازدواج خود موضوعی است بسیار بزرگ که یک مسئله مهم در زندگی هر فردی را تشکیل می دهد. شاید بتوان گفت بزرگترین تصمیم زندگی شما به شناخت در ازدواج بستگی دارد. شما می توانید راه های زیادی را برای این موضوع پیدا کنید.تا شناخت خود را از فرد مورد نظرتان کامل شود. قطعا افراد ابتدا به رفتارهایی که بیرونی هستند توجه می کنند و می توان گفت این نوع رفتارها که در جامعه و یا یک اجتماع بزرگ رخ می دهد تا حدودی گرایش های فردی یک انسان را نشان می دهد بنابراین شما ابتدا باید برای شناخت در ازدواج به سراغ جامعه ای بروید که طرف مقابلتان در آن زندگی می کند. بنابراین تحقیقات را از این جا شروع کنید. در این مقاله راهکارهایی مبنی بر شناخت در ازدواج برای شما ارائه می شود تا شما بتوانید بهترین راه زندگی را برای خود طی کنید.

شناخت در ازدواج و گفتمان های روزهای اول آشنایی:

روزهای اول آشنایی هر دور طرف بیشتر به سمت جذب کردن همدیگر می روند. انها از زندگی های رویایی خود صحبت می کنند و حتی ممکن است قول هایی بدهند که صحت زیادی نداشته باشد. دنیای افراد در روزهای ابتدایی آشنایی احساسی است و آنها صحبت هایی را که باعث شناخت در ازدواج می شود را با دیدارهایی کوتاه به پایان می رسانند. در دوران نامزدی شما می توانید بعد از دوره احساسی ابتدایی شروع کنید جزییات را بررسی کنید و همه مسائلی که باعث خشنودی و یا نارضایتی شما می شود را مطرح کنید. سعی کنید به یک جمع بندی کلی برسید. خانواده ها را مورد بررسی قرار دهید. بیشتر رفتارهایی که باعث تنش می شوند را بررسی کنید. در این دوران شاید بهترین دورانی است که فرد باید به دور از تمامی احساسات خود برای زندگی خود عاقلانه تصمیم بگیرد.شناخت در ازدواج پایه اصلی زندگی شما را تشکیل می دهد و باعث ثبات و پایداری زندگی خواهد شد.

استفاده از تحقیقات محلی و شناخت در ازدواج:

در برخی موارد رفتاری می توانید از تحقیقات محلی بهره بگیرید. جامعه کوچکی به نام محله که شما می توانید فرد مورد نظر خود را که مدتهای طولانی است در این محله زندگی کرده است به چالش بکشانید. برای این نوع تحقیقات به یک نفر یا دو نفر اکتفا نکنید. حداقل از نیمی از محله پرس و جو کنید تا بتوانید تصمیم درستی بگیرید. این نوع تحقیقات بخصوص در کشور ما ایران که کشوری است در ازدواج دارای سنت های متفاوت از دیرباز صورت می گرفته است.

شناخت در ازدواج و شبکه های اجتماعی:

شبکه های اجتماعی امروزه می توانند در امر ازدواج کمک زیادی به انسان ها بکنند. افراد دارای صفحه اجتماعی گاهی گرایش های خود را درون ان صفحات قرار می دهند. مواردی که شما می توانید به راحتی آنها را مورد بررسی قرار دهید.این شبکه ها برای کسب اطلاعات درباره نوع دوستان طرف مقابلتان و ارتباطات این فرد را به شما نشان می دهد.

آنچه باید درباره شناخت در ازدواج بدانید:

برای ازدواج کردن و بهترین شناخت در ازدواج می توانید به رفتار پدر و مادر و حتی خانواده طرف مقابل نیز نگاه کنید به هر حال فردی که شما می خواهید انتخاب کنید در جمع یک خانواده مدت طولانی است زندگی می کند و نه به صورت کلی و حتما رفتار های او با رفتار خانواده اش هم پوشانی دارد. آنها خانواده ای هستند که مسیرهای طولانی را باهم پشت سر گذاشته اند بنابراین گرایش های مثبت و منفی آنها ممکن است در برخی موارد مشابه باشد.

شناخت در ازدواج و عشق

 

شناخت در ازدواج مهم تر است یا عشق در ازدواج:

من به شدت بر این باور هستم که شناخت در ازدواج مهمتر از عشق است، به خصوص وقتی که به والدین و روابط صمیمی مربوط می شود. از دیدگاه یک روانشناس بیش از بیست سال تجربه دارد، می توانم به شما بگویم که من هرگز از یک فرد بالغ که کودکانه رفتار می کند شکایتی نداشته ام زیرا می دانم در دوران کودکیش والدینش او را خوب نشناخته و درک نکرده اند. به همین ترتیب، بسیاری از مردم طلاق گرفته را دیدم که هنوز یکدیگر را دوست دارند اما هرگز یکدیگر را درست نشناخته و مدام در طول زندگی خود با مشکل مواجه بودند. اشتباه نکنید من فکر می کنم عشق بزرگ است اما به تنهایی نمی تواند بعد از ازدواج زندگی شما را به صورت طولانی مورد حمایت قرار دهد.عشق نیز نیاز به تکامل دارد و باید با شناخت در ازدواج و درک کردن همدیگر پایدار شود.بنابراین هر چه بیشتر فرد مقابلتان را به درستی بشناسید و با رفتارهای او آشنا شوید عشق درونتان نیز محکم تر می شود.

واقعیت دردناک  این است که عشق به تنهایی کافی نیست من اعتراف می کنم که افرادی وجود دارد که انها را  دوست دارم و هنوز هم نیاز دارم که بهتر آن ها را بشناسم. باید به شناخت کافی درباره این افراد برسم  تا آنها را درک کنم. تمایل به شناخت و درک کردن دست برای انسان ها بسیار مهم است. همیشه آسان نیست که شما بتوانید هر فردی را حتی اگر عاشقش باشید درک کنید، اما عشق سالم با تمایل به شناخت و درک کردن همدیگر تقویت می شود. عشق بدون فهمیدن مثل گل بدون آب خواهد بود.

اولویت هایی که برای شناخت در ازدواج در نظر گرفته شده است:

شما باید ابتدا باید بدانید فردی که می خواهید برای مدت طولانی با او زندگی کنید از سلامت اخلاقی برخودار است. و درک و شعور او را مورد بررسی قرار دهید.به حرف های دیگران انقدر توجه نکنید خودتان به سراغ شناخت فرد مقابلتان بروید. دیگران از دید خود و بر حسب وضعیت خود درباره افراد نظر می دهند بنابراین با دقت بیشتری سعی کنید مسائل مهم زندگی را در نظر بگیرید و به شناخت حدودی از فرد مقبلتان برسید.در این موارد می توانید به روانشناس هایی که در مورد ازدواج کار می کنند و یا مشاوره ها مراجعه کنید برای اینکه راهکارهای بهتری در زندگی را به شما بدهند.